HAKKIMIZDA 

 
 

 

GOLKUPE kuyumculuk sektöründe yelpazesinde en geniş küpe çeşitlerini bulundurarak, 10 yılı aşkın süredir kuyumculuk üretiminin içinde yer almış bir markadır. 5000 adet ürün çeşidi ile modern ve yenilikçi koleksiyonlarıyla zamanın ruhunu yakalayarak sektörde öncü bir konuma gelmiştir.

GOLKUPE, benimsediği özgün marka stratejisi, etkileyici iletişim planlamaları ve farklı ürün portföyü ile kısa sürede talep gören bir marka haline gelmiştir. İstanbul’da bulunan üretim atölyemiz ile GOLKUPE, üç farklı konsepti bir araya getirerek müşterilere eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

GOLKUPE ekibinde yer alan her biri kendi alanında uzman tasarım ve üretim ekipleri, güncel takı küpe modasını yakından takip ederek, çocuk altın küpeleri ve yetişkin altın küpeleri ile markaya uygun en yeni ve etkileyici modelleri ortaya koymaktadır.

GOLKUPE, altın küpe modelleriyle de standartların ötesine geçmekte ve tamamı el işçiliğiyle üretilen özgün tasarımlarıyla yurt içinde ve dünya çapında dikkat çekmektedir.

Üretim fabrikası, geleneksel tasarımlardan esinlenerek yeniçağın ruhunu yansıtan ve üretimi oldukça zor olan yüksek teknik ve işçilik gerektiren birçok modeli ustalıkla üretebilmektedir.

GOLDKUPE, altın takı ürünleri internet üzerinden en uygun fiyat garantisi altında satmaktadır. GOLDKUPE, markası Bidemo Dijital Tanıtım ve Reklam Hiz. TİC. LTD. ŞTİ. Firmasının markasıdır.

Web sitemizde satılan tüm ürünler 14 Ayar ve 585 damgalıdır.

 

 

Goldkupe.com Ekibi

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR